Kim jestem i jakie mam zainteresowania?

drawingOd paru lat interesuję się rozwojem osobistym, zarządzaniem czasem, psychologią i szeroko pojętym zdrowiem. Zawodowo zajmując się marketingiem internetowym, a hobbystycznie –  gotowaniem i pisaniem :) ( jeśli masz ochotę, polecam zaglądnąć czasem na mój blog kulinarny . Dodaję tam szybkie, niedrogie i naprawdę smaczne przepisy – wszyscy chwalą :) ).

Co mogę jeszcze powiedzieć o sobie?…..

…że jestem świadomą i dojrzałą kobietę z duszą dziecka i głową pełną marzeń. Uwielbiam indywidualizm i kreatywność, a nawet odrobinę szaleństwa. Nie lubię zimy, fałszu, zawiści i ludzkiej głupoty. Kocham to co piękne, mądre, dobre, szczere i prawdziwe…

Po co prowadzę tego bloga?

Robię to z czystej przyjemności, przede wszystkim dla siebie… ale może przy okazji zainspiruję kogoś, pomogę komuś osiągnąć swój cel, lub przynajmniej zmotywuje go do działania :) Kto wie ….

Dla kogo jest ten blog?

Dla osób poszukujących inspiracji w życiu, zainteresowanych wieloma dziedzinami życia, m. in. tematyką rozwoju osobistego, lifestylem, kulinariami, zdrowiem, czy modą. Blog ten jest też dla tych, którym brakuje motywacji do osiągnięcia zamierzonych celów ( też miałam kiedyś ten problem), którzy cenią swój czas i zdrowie i chcą się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat.

Dlaczego ten blog jest tak różnorodny tematycznie?

Bo tak się składa, że tematyka zawarta na blogu naprawdę mnie interesuje i odczuwam wewnętrzną potrzebę dzielenia się z innymi wiedzą i pasją, którą mam. Tutaj mówię o tym, co ma dla mnie sens, co jest prawdziwe, w co naprawdę wierzę i co przynosi mi wewnętrzną radość, a czasem nawet podziw i zdziwienie. Jeśli podoba Ci się to co robię, zachęcam Cię do śledzenia mnie na blogu i w mediach społecznościowych. Jeśli masz pomysł na jakiś temat, usłyszałeś coś prawdziwie kontrowersyjnego lub też mega pozytywnego, prześlij mi wiadomość, a ja o tym napiszę :) Dzięki!

Moje motta życiowe

„Nie rezygnuj z celu, tylko dlatego bo wymaga czasu. Czas i tak upłynie…” H. Jackson Brown, Jr.

„Find something you are passionate about and keep tremendously interested in it.”-Julia Child

 

Natalia :)

 

 

  • Blogroll

  • Archiwa

  • x